Podnosimy urodzajność gleby

O nas

Krótka historia naszej działalności

to rodzinna firma, której członkowie współpracowali z P.P.H.U. „BOGDAN” i są jego kontynuatorem w przeciwdziałaniu problemom związanych z degradacją gleb i wprowadzaniu na polski rynek serii użyźniaczy glebowych.

Współpraca z Państwem na polu poprawy urodzajności gleby jest dla nas ogromnym wyzwaniem i niezwykłym doświadczeniem. Jest nam bardzo miło oglądać efekty naszych wspólnych działań i cieszyć się nimi razem z Państwem.

Gdy zaczynaliśmy, to nawet nie marzyliśmy o tym, co udało nam się osiągnąć w walce z ogromnym problemem, jakim jest degradacja gleb. Było to możliwe tylko dzięki zaangażowaniu całego, znakomitego zespołu i niezachwianej wiary w nasze dążenia oraz aktywnego wsparcia świata nauki, Waszego – drodzy Rolnicy i ośrodków rozwoju rolniczego, za co serdecznie dziękujemy.

Uzyskana wiedza o metodach przeciwdziałania degradacji gleby, poparta badaniami naukowymi i doświadczeniami, poprzez ciągłą analizę zmian zachodzących w glebie przyniosła spodziewane efekty w postaci poprawy urodzajności gleb i uzyskania nowych produktów z serii użyźniaczy glebowych.

Najnowszy produkt z serii użyźniaczy glebowych nosi nazwę UGmax plus.

Pokładamy nadzieję, że w dalszym ciągu, pozostaną Państwo wierni naszym produktom.
Z wyrazami szacunku,
AGROWITAN Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje
i praktyczne porady można uzyskać pod numerem

tel. 888 685 802